KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848342
nr 1284 8342
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Ängesvåg, Gotland. Signerad. - 86. Olja på duk, 93x72 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:49:55
25/10 21:15:50
700 kr
28/10 19:40:44
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger